Prodej vína Praha 3N Víno

Vinotéka
3Nvíno

Vinotéka 3Nvíno

Vítáme vás na našich stránkách Vinotéky 3NVíno. Které provozuje Daniel Novák. Víno prodáváme od roku 1993. Naším cílem je distribuce kvalitního vína svým zákazníkům, reprezentující umění převážně českých a moravských vinařů.

Vína, která v našem obchodě nabízíme, jsme sami předem ochutnali a vyzkoušeli. Řídíme se zásadou:


„Neprodávat nic co bychom sami nepili!“Do naší nabídky zařazujeme vína na základě přání a doporučení našich zákazníků.
Naší sortimentní nabídku tak postupně rozšiřujeme a doplňujeme o vína, která jsou pro naše zákazníky zajímavá, a to jak po stránce kvality, tak i ceny.
Rádi Vás přivítáme v naší vinotéce, která se specializuje převážně na tuzemské vinaře. Ve stylovém a rodinném prostředí u nás můžete ochutnat kvalitní stáčená vína.
Pokud Vás trápí jaké víno vybrat pro konkrétní příležitost, rádi Vám pomůžeme s vhodným výběrem.
Více o našem sortimentu, otevírací době, naleznete v záložce vinotéka. 
Více o nás naleznete v kontaktech.

Aktualita

Tak jako tradičně, když se přižene podzim a s ním listopad, těšíme se znovu na "Svatomartinská vína". Letos díky pár koumákům z vinařského fondu,  k nám přijede Martin ne tak jako dřív 11.11., ale , světe div se, 8.11.2019. Neb už od tohoto dne je možné prodávat víno konečnému spotřebiteli.
Úžasné, čím dál tím víc mám "představitele a zástupce"  vinařů  v podobě instituce s honosným názvem "Vinařský fond"radši.  Nejde si totiž s hořkým  úsměvem nevzpomenout na roky předchozí, kdy pod hrozbou  žalob a tvrdých pokut jsme museli hlídat a podpisy potvrzovat, že nepustíme "Svatomartinská vína" do oběhu dříve než 11.11. v 11. hodin.

Ale to je historie! Nyní současnost! Od pátku 8.11.2019 pro Vás budeme mít připravená "Svatomartinská vína 2019" od vinařství:
Tibor Zapletal - Velké Bílovice
Martin Škrobák - Čejkovice
V&M  Zborovský - Velké Pavlovice
A věříme, že nás opět nezklamou!!!Čtěte důležité upozornění na konci této stránky!!! :-)

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku do pak nejpozději do 48 hodin."
 

Created by FlexWeb.cz 3n Víno Praha

© 2011-2013 Daniel a Ivan Novákovi, Copyright
Pod kapličkou 881/2, 100 00 Praha 10, Tel: 274 772 322
Email: 3nvino@3nvino.cz


Zajímavé odkazy: Obchod s vínem - Prodej vína online - Vinotéka Praha - Velkoobchod s vínem